Anarchosa Lameri Tekrar Hacklendi.

Anarchosa Hacklendi

Sanalın 1 numaralı sürtüğü Anarchosa tekrar hacklenmeyi başardı. Öncelikle kendisini bu üstün başarısından ötürü tebrik ediyoruz. Haber sitelerinde dalga geçtiğin çoluk çocuk bile bu kadar hacklenmedi. Asıl haberimize geçmeden önce gelin şu anarchosayı bir tanıyalım.

Anarchosa Kimdir?

Lamerchosa, 2017 yılında BAYULKEN nicki ile ayyildiz.org forumuna kayıt olarak sanal aleme giriş yapmıştır. Aynı zamanda o yıllarda SPYHACKERZ.ORG forumuna da “küçük lezbiyen” nickiyle kayıt olan anarchosa. Spyhackerz üst düzey yetkililerinin ve bilgili insanların orospuluğunu yapıp bir bok sahibi olacağını sanmıştır. 2018 yılına kadar iyice göt yalayan Anarchosa sonunda brute force çalıştırmayı öğrenebilmiş ve tam 10 adet bakkal sitesine index atmayı başarabilmişti! gerçekten ananın amını sikeyim senin 10 bakkal sitesi ne? 5 tanesini kendisi kurmuş olabilir (ayt fırlaması sonuçta) bizim araştırmalarımıza göre 10 siteyi hacklemiş neyse devam edelim. 2018 yılında Spyhackerz forum yönetimine girip forumdaki üyelere sik kadar bilgisiyle nasayı hackledim mossada döşedim diye yalanlar uydurup kendini yüceltmeye çalışan LAMERCHOSA, aynı zamanda ayt forumunda paylaştığı konularda ayyıldız tim üyelerine komutanım, devrem çekip orospuluklarını yapmaya devam etmiştir. “Sqlmap ile site nasıl hacklenir” diye konu açan eşek evladısın amk ne nasası ne mossadı :D? siktir git kumda oyna.

Allah razı olsun sağolun tertipler 🙂

Spyhackerz forumunda aldığı yetki sayesinde forum içindeki hack bilgisi yüksek insanların akıllarını gerek rütbe vererek gerekse güzel sözleriyle (orospuluğuyla) çelerek forum içinde gruplaşıp Nob abisini dışlamaya çalışarak üstünlük kurmaya kalkmıştır. Be orospu cocugu sen kimsin ki dışlayacaksın?
Bizim bi bu kadar da yerin altında var.
Devam edelim..

2018 Yılının sonlarında yönetimdeki boşluktan faydalanarak Spyhackerz forumunda üst düzey yetkili konumuna gelen Anarchosa güç zehirlenmesi yaşayarak (bize göre karakter bozukluğu) forumda abi çekip götünü yalayarak bir şeyler öğrendiği, yetki sahibi olduğu insanların ayağını kaydırmaya çalışan Anarchosa ne yazık ki başarılı olup Nobody hariç bir çok spy adminini forumdan soğutmayı başardı. Forumdan soğutmayla yetinmeyen Anarchosa aklını yitirip abi dediği insanların isimlerini karalamaya çalışarak adeta yediği kaba sıçmıştır. Hacknews.org üzerinde yazarlık yapması için verilen yetkiyi kötüye kullanıp insanları ezikleyerek itibar kasmaya çalışmıştır. Örnek olarak Scorpiol nickli hackeri gösterebiliriz. Her ne kadar yanlışları olsa da yıllardır sanal alemde bir şeyler yapmaya çalışan insanların yeni yetme bir piç kurusu tarafından bu denli saldırıya maruz kalması şahsen o dönem beni çok rahatsız etmişti. Her şeyi bir kenara bırakıyorum, abi çektiği insanlara ortada sebep yokken bunları yapması kara listeme girmesinde büyük bir etken olmuştur. Unutmayın bugün onlara yapan yarın size de yapar, yaptı da zaten:)
Örnek haberlerin linklerini aşağıya bırakacağım kendi gözlerinizle görmeniz için.
Posted by hacknewsadmin yazıyor fakat hacknews.org userleri silindiği için tüm yazılar 1 kullanıcıya bağlandı. Haberler anarchosa tarafından yazılmıştır.

https://hacknews.org/?s=scorpiol

Nicklerini yazımda geçirdiğim için bu şahıslar kusura bakmasın, verebilecek çok örnek var fakat en güzel bu şekilde anlatılabilirdi bu mesele. Bu haberler size komik gelebilir, belki komik belki değil mizah anlayışı kişiden kişiye göre değişir. Amacım buradaki mizaha değil acınası tabloya dikkat çekmektir. Bu şahıs Scorpiol nickli hackeri tanımadan bunları yazmıştır. Neden yazdı? diye soracak olursanız sebebini anlatayım. O dönemler Scorpiol ve Spyhackerz yetkilileri arasındaki kavganın farkına vararak yönetimde yükselebilmek için tanımadığı insanlar hakkında bu haberleri yazarak abilerinin gözüne girmeye çalışmıştır. Böyle bir namussuzluğu, onursuzluğu bu insanlara sırf itibar için yapan bir piç kurusu size neler yapmaz sevgili okurlarımız!

Olur, hanımefendi de deriz orospu da deriz 😀

2019 yılının sonuna kadar web alanında işi bilen insanları bir bir kullanıp atmıştır. Kullandığı insanların nicklerini buraya yazsak sayfa kasar o kadar söyleyeyim. Spyhackerz üyelerine sırf bilgili olduğu için yanaşan bu sürtük, karşısındaki hiç kimseye karşı bir gram sevgi ve saygı beslememiştir. Tek amacı bilgilerinden faydalanmak olup, çıkar ilişkisi kurmuştur. O zamanlar akıllarını çelip bana düşman ettiğin herkes şuan arkadaşım Anarchosa 🙂 unutma doğru insanlar her zaman kazanır. Kaybetmeye mahkumsun!

Asıl ironik olan kısım 2 yıl boyunca gerçekten bilgili insanların yanında yalakalık yapıp hiç bir şey öğrenememesi oldu.

2019 – 2020 yıllarında web alanında bir bok olamadığının farkına vararak sosyal medya çöplüğüne çöp olarak dahil olmaya karar veren anarchosa bu kez webci arkadaşlarına yol verip Spyhackerz forumundaki sosyal medya ile uğraşan kardeşlerimin yanına sokulmaya çalıştı. Dostlarına bu yolda bile ihanet edip, özel olarak aldığı methodları public ederek insanların ekmeğine taş koyan anarchosa, bu alanda da başarılı olamadı. Farkındaysanız bu orospu cocugu 2017 yılından 2020 yılına kadar hiç bir şey yapamamış olup ömrünü sürekli birilerine ihanet ederek, zarar vermeye çalışarak geçirmiştir. Hastalıklı orospu çocuğu seni. Sadece erkek üyelere değil arka planda bazı bayan üyelere akıl almaz baskılar uyguladığını da biliyoruz fakat onun gibi adi orospu çocuğu olmadığımız için bu konuda şimdilik sessiz kalacağız.

2020 yılına kadar Spyhackerz’a yaptığı ihanetlerden bahsetmeyeceğim. Zaten büyük çoğunluk olayların farkında.
Yaptığı yanlışlar nedeniyle yaklaşık 3 – 4 kez spy yönetiminden çıkıp/atılıp tekrar gelen anarchosa bu kez iyice kafayı sıyırmış bir haldeydi. Admini olduğu forumun üyelerini dolandırmaya kalkan (dolandıran) Anarchosa piçi insanların haklarını çok rahat bir şekilde yiyebiliyordu. Kanıtlar aşağıdadır. Amına koyduğumun oğlu şereften namustan bahseder ama kendini o kadar kaybetmiş ki yaptığı dolandırıcılıkların haberini bile yapmış pü sikeyim ananı avradını.

https://hacknews.org/2019/12/24/yer6sec-forumu-tokatlandi/

Gördüğünüz gibi yaptığı dolandırıcılıkların üstünü örtmek için yetkisini kullanmaktan çekinmedi. Bizzat kendi nickiyle ve Spyhackerz ismini kullanarak yaptığı dolandırıcılıklara dur demek zorundaydık ve anında müdahale edip orospu evladını spy yönetiminden bir şekilde şutlamayı başardık. Bir şekilde dememin sebebi arkadaşın sülük gibi bir yapısı olduğundan dolayı söküp atmak biraz zaman aldı.

Yıllardır yaptığı davranışların farkına varan, olaylara uyanan yakın arkadaşları tarafından bir bir tekmeyi yiyen anarchosa artık iyice yalnız kalmıştı. SpyHackerz forumda da barındırılmayan anarchosa köpeği bu kez de r10.net sitesine gidip orada insanları üç beş kuruş için dolandırmaya kalktı.

2020 yılında forumdaki üyelerin akıllarını bir kez daha çelerek forum içerisinde gruplaşma yaparak Mectruy’a ve Bana ihanet edip, darksecurity.net sitesini açan anarchosa spyhackerz’a rakip olmaya çalışmıştır. Çok geçmeden Nobody tarafından Hacklenen sitesinin mirrorune aşağıdan ulaşabilirsiniz. Böyle itleri sanalda barındıracak halimiz yok. Gereken neyse yaparız, laf kabadayılığı hariç.

https://spyhackerz.org/forum/threads/darksecurity-net-anarchosa-hacked-nobody.34772/ ( konuyu kaldırmış, sanıyor ki konu silince tarih değişecek :))
archive: https://web.archive.org/web/20211215064248/https://spyhackerz.org/forum/threads/darksecurity-net-anarchosa-hacked-nobody.34772/
https://archive.fo/MAa2R
https://hackerhaber.com/2020/06/25/ergen-lamer-anarchosa-hazin-sonu/

Gelelim bana (Nob) attığı “carder” iftirasına. Bu iftira herkese açık bir şekilde yazılmadığı için bilmiyor olabilirsiniz abilerine söyledikleri kulağıma geldiği için açıklama yapma gereği duydum.

Bilindiği üzere “Bin Method” diye bir kavram oluştu son yıllarda. Bu yöntem ile ücretsiz üyelik veren sitelerden generatorler aracıyla oluşturulan sahte kart bilgileri ile üyelik alınabiliyordu. Örnek olarak netflix ve spotify gösterilebilir.

SpyHackerz’a ilk geldiği yıllarda yaptığım bin method paylaşımlarını görüp carder olduğumu düşünen anarchosa köpeği benden live cc istemiştir. Kendisine yıllar önce “Carder Değilim” dememe rağmen halen ısrarla live cc istediğini görüyoruz. Yetmiyor carder diye iftira atmaya kalkıyor.

Hadi at şimdi de iftiranı amına koyduğumun çocuğu seni. Kim kimin anasını sikiyormuş görüyoruz şuan.

Bu lavuğun yaptıklarını yaz yaz bitmez bu kadarı yeterli diye düşünüyoruz.

BİR SİKE DERMAN OLAMAYAN ANARCHOSANIN SON HALİ GÖRENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ!

Anarchosa Tekrar Hacklendi!

EmmiLer isimli kim oldukları tam olarak bilinmeyen hacker grubu tarafından yapılan saldırıda anarchosaya ait siteler tam sayfa index yedi. Bir insan ancak bu kadar aptal olur gerçekten.

Mirrorleri aşağıya bırakıp haberi sonlandırıyoruz.

https://archive.is/fRbEN
https://archive.is/8fPvA
https://archive.is/lOqEB
https://archive.md/cYoKS

Ufak bir not: Güvenliğini kendin sağlamadığın sistemlerin arkasına sığınmaman gerektiğini öğren lütfen.

Anarchosanın güncel nicki (sürekli güncellenecek): Morningstar

4 Yorum

  1. Hayatımda böyle ezik böyle varoş insan görmedim. 100 tl için gidip ablasını sikebilirsiniz. Kendini de siktirir üstüne kul köpek olur. Elinize sağlık güzel yazmışsınız az bile bu ite. Bende başka kayıtlar var izninizle paylaşmanızı umarak atmak istiyorum. Herkes görmeli üstü kapatılan olayları. Evine gidip sikmek isteyen olursa adres ve güncel fotoğrafta paylaşıcam. Saygılar

  2. Biz Nobody seni de biliriz , düşmanlarını da biliriz. Aklı olan her bir insan bu alemde senin nasıl saygı değer bir insan olduğunu bilir. Anara yalakalık yapanlar unutmasınlar ki elbet bir gün kurduğunuz bu yalan dünya başınıza yıkılır ki kaç kez şu zamana kadar yıkıldı. Yalakalık zaafı olan yöneticiler anar gibi insanları yanlarında tutarak kendilerini tatmin ederken aslında kurum ve kuruluşlarının kalitesini fark ettirmeden düşürüyorlar. Bu zamana kadar bu alemde her kese saygı ve hoşgörü ile davrandım fakat bunu da bilesiniz ki , anar gibi insanlar bir an önce yönetimden alınmaz ise spyin sonu yakındır.
    Muhtemelen bu yazımı gördükten sonra anar bana da öfkelenip hakkımda aşağılayıcı haberler yapacaktır(zamanında yaptı da) her ne olursa olsun onun gibi hatalı insanların da bir gün düzeleceği umuduyla anarı daha en başından affediyorum.Cem abinin de her şeye rağmen doğru kararlar vereceğine umut ediyorum.
    Saygı ve sevgi ile kalın…Vesselam

  3. Reis sürekli arkandan laf atıyor bu pic . Forum zaten yalaka dolu . Sana sürekli iftira atıyor ama forum da beyinsiz yalakalarla dolu olduğu için onaylıyorlar . Mesela sen varken bu spy malları sana yalakalık yapardı . Spawn varken ona yaparlardı . Ama bugün spawn da gitmiş . Hem senin arkandan hem de onun arkasından küfürler laflar atıyorlar . Valla bu spy forumu hep böyle yalaka işe yaramaz ihanet eden hain veletlerle dolu . Normalde gizli sekmeden girerdim ama bugün girmedim ss : https://i.hizliresim.com/740b7ns.jpg

    Allah sabır versin reis zaten anar picinin tek yaptığı kız üyelere yavşamak yalakalarıyla boş espri muhabbet falan . Bir şey bildiği de yok sadece etrafındaki yalakalarla algı oluştururlar .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum nulled scriptfethiye escortkusadasi escortmostbetantalya cithovarda girişturkmmoinstagram beğeni satın alescort fethiyeokviacia.comMobil Ödeme Bozdurmagüvenilir mobil ödeme bozdurmaseo hizmetibursa avukataydın çıkışlı turlarizmir iç mimaraşk büyüsübağlama büyüsükuşadası escortotomatik kepenk servisibahis siteleri giriş iddaa onlinebahigo giriş adresgelecek vadeden altcoinlerinstagram takipçi satın aldeneme bonusu veren sitelerdeneme bonusudeneme bonusudeneme bonusu veren sitelerMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma